| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O maminkách na mateřské a nepořádku

Přece je to psaný s humorem a nadsázkou,to jste nepochopili????Je jasný,že takovej brajgl autorka doma nemá,jen to chtěla napsat vtipně a to se jí podle mě povedlo a ráda k ní přijdu na kafe,kde se budu cítit příjemněji(jako doma:-)než k někomu kdo má doma sterilní prostředí a budu se bát,aby mi náhodou nespadl drobek nebo neukápla kapka od kafe...a podle mě takovýhle manio-uklízení je na úkor dětí nebo na úkor sebe sama,já dělám velkej úklid jedině když jsem doma sama(syn ve školce),běžnej úklid děláme spolu,ale jen rychlovka,aby jsme si pak mohli hrát,jít ven.....abych lítala doma s hadrem každej den jen aby doma bylo naklizeno,tak to teda nééé na to se mám moc ráda,navíc pracuju a všechno skloubit nejde..nebo možná jde,ale zase by to bylo na úkor něčeho nebo někoho.Prosím vás nevrhejte se na mě s příspěvkama,kde mi budete radit jak to jde skloubit atd atd,my jsme takhle spokojený a jestli vy jste spokojený s prachovkou v ruce radši než s dítětem venku,tak je to váš problém.Hezký den,hlavně autorce,vtipný lidi s nadhledem mám ráda

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.