| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O maminkách na mateřské a nepořádku

Akorát jsem se vrátila domů. Otevřela jsem dveře a zakopla o polystyreny z krabice od Pomalého hrnce, který dnes došel a které jsem nakázala synovi vynést do recyklátu. V kuchyni rozdělaný odšťavňovač, protože než jsem odešla tak jsem narychlo odšťavnila dceři, která odcházela se mnou poprvé na doučování a která se nestihla najíst, neboť jsem nestihla uvařit, protože synovi rostou zoubky a vyžaduje mou neustálou pozornost, několik pomerančů. O nádobí od snídaně ani nemluvě a podlaze, která lepí, protože včera večer jsem rozlila meruňkový kompot a plánovala to vytřít dnes. Takže jen co jsem odkopla ten polystyren, vyřítil se na mě syn, že nerozumí úkolu z matematiky, popravdě já také ne, takže nejdřív jsem musela vykoupat řvoucího kojence, nakojit, uspat, pak dceři udělat večeři a pak rychle na net, abych mohla synovi poradit řešení domácího úkolu. Suma sumárum, v kuchyni nádobí od snídaně a od večeře, polystyren na zemi stále, odšťavňovač také nikam neutekl. Starší děti se učí, miminko spinká. Otevřu internet a na hlavní straně google vidím upoutávku na tento článek, otevřu, přečtu, zasměju se. Otevřu diskuzi pod ním, abych se pobavila více a zhrozím se.
Děkuji autorce za článek, napsala to opravdu výstižně a jestli po pročtení diskuze nabývá pocitu že je jediné prase v zemi, nemusí se bát. Jsem s ní. A ted jdu na ten ukol a pak hned na merunkovy kompot s pocitem, ze na polystyren dojde az zitra.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.