| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O maminkách na mateřské a nepořádku

No, ne úplně ve všem s tebou souhlasím, Kliďasko, s tím jsi samozřejmě počítala :-), ale máš pravdu. Já tedy čistotná matka nejsem, teď zrovna mám doma pěkný nepořádek, protože nám malují společné prostory, takže kola, sáně, kočárek, atd. máme v bytě. A musím říct, že mě to stresuje. Zvlášť, když mi dítě leze po celém bytě a tedy i mezi tímhle haraburdím. Velká pravda, která je v tvém článku, je ta, že my všechny, co se tady nad článkem rozohňujeme, nebo ho bráníme, jsme se narodily matkám, které neznaly hotová jídla ani jednorázové pleny. Moje maminka dokonce neměla ani pračku. Vždycky všechno stihla, měla nás dva a oba máme vzpomínky na úžasné dětství. Ale i na to, že byl doma pořádek. Hračky, které se vytahaly jsme museli před spaním uklidit. A že bych z toho měla dneska újmu, tak to fakt ne. Rozhodně se nepamatuju, že by u nás byly drobky, staré rohlíky, krámy naházené přes vysavač. A naše maminka na tohle období vzpomíná děsně ráda a nikdy jsem od ní neslyšela, že by jí to nebavilo nebo obtěžovalo, nebo že by se na mateřské nudila. Všimla sis, kolik matek se s dítětem doma nudí? Přitom kdyby vzaly ten nenáviděný smeták, měly by dobrý pocit, že pečují o zdraví svého dítěte a ještě by měly kvalitní náplň času. Ano, milé dámy, úklid je skutečně kvalitní náplň času. Protože, když uklízíte, má to nějaký důvod, je to prostě třeba. Když čtu všechny ty matky, co je jim jedno, že maj doma bordel, tak bych fakt zrušila jakoukoliv emancipaci, protože my jsme zřejmě od přírody líný a chlapi by na nás měli mít bič a malej dvoreček! Takže pro vás - lenosti zdar a Bůh nás chraň setkání s vašimi dětmi, kterým budou chybět jakékoliv základní hodnoty, když kvůli nim vlastní matka nesleví ze svého pohodlí!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.