| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O maminkách na mateřské a nepořádku

Zrovna jsem si článek přečetla - je super...jelikož mám 2 děti - 5 let a 7 měsíců, je to docela fuška... Starší si už vystačí, ale je to docela chaotik - když si vytáhne jednu hračku a přitom uvidí něco, co ho zaujme - rázem jsou hračky obě venku a nedej bože, aby viděl i ještě něco jinýho...tak jsou hračky vytahaný všechny a skoro všude... snažím se je průběžně uklízet a hlavně ho učím, aby si je uklízel sám, ale zatím je to v počátcích...
druhé dítko je taky dost hyperaktivní, takže to není žádná sranda - přes den spí max 1hodinu a to ještě tak po 15 minutách, což vám na ňakej uklid a vaření nestačí... pořád ho musíte hlídat, pač už leze a to VŠUDE...takže taky nemáte na nic moc čas...v noci se pořád budí(ještě kojíme), takže toho taky moc nenaspím a přes den jsem jak pomlácená a ani na úklid nemám náladu...takže jsem ráda, že aspoň broučkům se můžu věnovat a když přijde manžel z práce, tak mu je předám (ať si je užije taky a ne proto, aby se jich zbavila...) a odpočívám a neuklízím, pač na to nemám buňky po celém dní pobíhání od jednoho k druhýmu a pak zas dokolečka to samý znova
Ale bordel doma nemám - teda ne takovej, aby se odevšud hrnulo všechno... myslím, že mám uklizeno v ramci možnosti všechno co je potřeba...a když manžel má volno vezme kluky ven aspoň na 2 hoďky a já můžu trochu víc uklízet, ale to se stává tak jednou do týdne, ale návštěvu se nebojím domů pozvat... a zatím si žádná ani nestěžovala... myslím, že ví jak to chodí:-))

PS: jen by mě zajimalo, jak to všechno stihali naše babičky, které toho měli na práci víc než my....;)

PSS: Miluju své děti a žádný nablejskaný byt mi za to nestojí, abych přicházela o to, jak rostou a co všechno už umí:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.