| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku 13 kroků k bezpečnějšímu očkování

"Ale už populace proočkovaná s účinností desítek procent je populace, ve které se nemoci nebudou epidemicky šířit, prostě proto že příliš často narazí na imunní osobu. Jinak řečeno velmi výrazně se sníží oběh choroboplodných zárodků. Takže i kdybys teoreticky nebyla imunní, nebudeš mít od koho tu nemoc chytnout."

Já tohle nechápu. To jako si ty choroboplodné zárodky řeknou, fajn, tady ta populace je proočkovaná, tady nám pšenka nepokvete, tak mi zmizíme ze světa? Přece množství těch choroboplodných zárodků v populaci se neřídí počtem očkovaných lidí ne? Chápu, že populace může být odolnější, otázka je, jestli díky očkování. Jenže tomu se mi moc nechce věřit, když můj 1,5letý syn, který má sníženou imunitu, tak od imunologa doporučení k očkování zatím nedostal a jeden z důvodů je, že očkování ještě víc imunitu narušuje. Tak jak to teda je, očkování imunitu posiluje nebo narušuje?

Přiznám se, že mám obavy z očkování. Přiznám se, že mám obavy z nemocí, proti kterým nemůže být syn očkován kvůli oslabené imunitě. Jak z toho ven?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.