| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku 13 kroků k bezpečnějšímu očkování

Ano, mela jsem si uplne individulalni cestu prosadit. Jenze ja jsem nikdy nebyla uplne rozhodnuta co si vlastne o ockovani myslet. Patrim k "alternativnejsim" maminkam, sama se lecim temer bez lekare, ale u toho ditete to nejde. Ta zodpovednost je tak velika. Nedokazala bych unest to, kdyby opravdu na nejakou zavaznou chorobu me dite onemocnelo. Tak jsem se pak rozhodla, ze ho naockujeme, ale chtela zacit opravdu polehounku: tetan, zaskrt. Pak pridavat dalsi nemoci. Zacit zkratka tim co je nejnebezpecnejsi. Jenze vznikly zdravotni komplikace a jak psala Mili, taky jsem si jakymsi divnym zpusobem neaktivovala selsky rozum a nechala maleho naockovat hexavakcinou a pak s rymou, bez jakehokoliv doporuceni, co delat kdyz, bez cekani v cekarne...pouze s pripominkou: no maly bude spavejsi...haha...byl jak vysinuty, dostal velice vysoke horecky a noha mu velice otekla a zarudla, trvalo 5 dni nez se trochu vzpamatoval...a pak uz se to s nami tahlo. Dr. od toho dala ruce pryc(dle meho nazoru to bylo jeji velke pochybeni) jednala velice neprofesionalne a ani se mi nechce verit, ze jsem ji driv nekopla do zadku-mohli jsme si tohle trapeni usetrit.... a poslala nas na ockovaci centrum. A tam misto toho aby mu ockovani rozdelili, tak ho nadopovali diazepamem, nurofenem a fenistilem, aby priznaky nebyly pokud mozno zadne. I tak mel reakci. A to jsem opravdu komunikovala s odbornici na ockovani. A nikdo mi vlastne jeste nedokazal vysvetlit proc tyhle reakce ma. Snad jestli nas posle dr na imunologii nebo alergologii.
Nechci aby to pusobilo, ze si stezuju, jen o tom nemam s kym podiskutovat, jelikoz v mem pratelskem kruhu maminky bud neockuji vubec, nebo reakce nemaji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.