| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náš očkovací příběh

Je mi moc líto co se přihodilo rodině autorky článku. Takové tragedie musí hodně poznamenat a obdivuji,že je schopná o tom takto psát.
Naše dcerka měla též vždy bouřlivé reakce na očkování a od 1a1/2roku jsem upozorňovala naší pediatričku,že máme podezření,že dcerka neslyší.Odbývala nás i přes potíže,které se dcerce objevovaly-závratě,nystagmus...i v dětské nemocnici neřešily,že by problém mohl být od oušek.Ve 2a1/2letech nám konečně v Praze v Motole sdělil lékař,že dcerka má dg.praktická hluchota.Máme s manželem za to,že to bylo způsobeno očkováním.Do roka si dcerka žvatlala,reagovala na tleskání,začala zkoušet mluvit,po tom se to zastavilo.Jenže teď už nám to nikdo nepotvrdí,dělali se genetické testy na vyloučení jisté vady,která by mohla být vrozená a kvůli ní by dcerka měla hluchotu vrozenou.To vyšlo negativní. Takže se můžeme jen domnívat.A nyní má dcerka půl roku po operaci kochleární implantát.Začíná slyšet - a zkouší už svá první slůvka.Teď nám pediatrička doporučila očkování proti chřipce, čekám až se dcerka uzdraví.Po nástupu do MŠ je totiž obtýden nemocná.Též jsem se začala informovat o očkování Prevenarem,dřív jsem tato očkování odsuzovala-ale jelikož dcerka patří díky tomu kochl.implantátu do rizikové skupiny,tak to zvažuji.Ale je ve mně stejně červík pochybnosti,zda děláme dobře.Požádám ještě o nějakou prevenci,jak tu hodně píšou maminky o homeopatických přípravcíh před a po očkování.Je to velmi těžké,lékaři moc o negativních vedlejších účincích nemluví. My jsme pediatričku změnili z důvodu,že nám lhala - do Prahy se prý podle ní na ušní vyšetření posílají jen vážné případy(nevím co jen ten náš,když dcerka nemá ani na jednom oušku zbytek sluchu).Není to taková tragedie,jen jsme museli ledasco doma změnit,ale díky naší zkušenosti a též tragické zkušenosti autorky článku se teď opravdu zajímám zda jsou očkování nutná,co hrozí naší Danulce jako reakce(mimo horečky či vyrážky).Díky za článek a přeji hodně sil a zdraví celé rodině!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.