| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náš očkovací příběh

Tedy, to je hrůza, ten váš pediatr. S tím IgE je to někdy přesně, jak popisujete: první vlaštovkou je snížené IgA (nebo nulové, to je poměrně vzácné), načež IgE naroste nepřímo úměrně. Někdy se tyto děje dějí takřka současně, jindy ne a vzestup IgE hladiny na sebe dá dlouho čekat. Ovšem že pediatr neodhalil poruchu imunity tak zásadní, to je na pováženou.
Každopádně je ale vidět, že atopická zátěž v rodině je. Bohužel nejen ve vaší... (projevy atopie znám důvěrně...)

Moje dítě (19M) se narodilo s poruchou imunity- už teď má IgE kolem 150 a je silný polyvalentní potravinový alergik s již nastupujícími inhalačními alergiemi. Např. mléko nesmí být vůbec v domě, tady je reaktivita nejsilnější. Já sama měla jako dítě velmi silnou polinosu, IgE mám již od dětství kolem 200 a např.břízu IgE=40, trávy o něco málo nižší, atd. - jako dítě jsem měla věčně rýmu, když ne "klasickou", tak alergickou. Musím ale říci, že dnes, přestože laboratorní výsledky mám strašné, takřka nevím o projevech alergie, nemocná jsem cca jednou za 10 let. Zlepšení přišlo kolem mých 22 let a dodnes nevím, proč. Nemám tu větu ráda, ale občas k ní taky sklouznu: musíme doufat. A samozřejmě, pokud lze něco pro zlepšení aktivně dělat, tak se o to minimálně pokusit.

Tak, mějte se pěkně a přeju hodně sil v boji s atopií, ať už jde o příšerný a nervy drásající AE, alergie na kdeco, atd. Věra

PS: alergie na roztoče se většinou pojí s předchozí alergií na vejce - bylo to u vás taky tak? Kdybyste napsala na Vera.Kam@email.cz, byla bych ráda, už tu hranatou potvoru musím vypnout, dcera doráží :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.