| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Náš očkovací příběh

Prosim, prosim, ne podle reklamy...!!
Zadnym smerem, ani pro ani proti....
;-)

Ja nejsem zdravotnik.
Ale ucim matiky a fyziku; tak doufam, ze mi clovek muze verit co se tyce prace s fakty, pravdepodobnosti a podobne.
Taky mi neni 20 nybrz 40 a zatim jedine dite je moc chtene.
Procetli jsme toho hodne, mluvili s mnoha (i detskymi) lekari, tech informaci je fakt moc, clovek se v tom utopi, spousta je jich emocionalnich...

Tady v Nemecku neni ockovani vubec povinne, jsou tu jen tzv. doporuceni od "statni ockovaci komise" (STIKO). V te sedi zastupci farmaceutickych firem plus "nezavisli" clenove.
Ti jsou ale (kdo by se divil, penize svetem vladnou) "externi poradci" tech farmaceutickych firem...
Takze silenej ockovaci plan, do deti se ma naprat co to jde!
Pojistovny plati jenom co je v tom doporuceni, tak se ty firmy snazi aby JEJICH vakcina byla "doporucena".
Na detske lekare je vyvijen decentni natlak, obcas i hrozby soudnim postihem za zanedbani teto "doporucene" "vedecke" pece.
"Vedecke" pisi v uvozovkach, o tech testech jsme se informovali taky, o neexistujicich studiich dlouhodobych nasledku taky.
Mne staci statistiky narustu alergii po zavedeni ockovani (v ruznych zemich)...

Po narozeni dcery jsem duveryplne (- ja naivka) hledala na ceskych lekarskych strankach informace a pomoc. Rikala jsem si, ze v "mych" milovanych Cechach prece zalezi doktorum (i oficialnim mistum) jenom na zdravi lidi i deti.
JA BLBEC!!!
Cely "doporuceny" ockovaci plan z Nemecka byl v Cechach UZAKONEN!!!!!
Kolik a komu tohle vyneslo by bylo urcite na knihu.

A dal se to podporuje manipulaci s city rodicu...
Vyrobou a provokovanim strachu...
Odevzdanim odpovednosti do rukou "bohu v bilem plasti"...
Oni vi, co je nejlepsi....
Pro MOJE dite?!

Vite, kdo ma nejhorsi "proockovanost" v Nemecku?
DETI DETSKYCH LEKARU!
Mame kamarada pediatra, taky 4 neockovane deti.
Mam moznost zblizka pozorovat, jak tyto prospivaji a prodelavaji nemoci - respektive NEPRODELAVAJI nebot se i bez "leciv" velmi rychle uzdravi - ve srovnani s ockovanymi....

A my?
Ockovali jsme jenom proti tetanu.
Kdyz se zacala pohybovat (9 mesicu).
A pristi rok v lete budeme jeste proti spalnickam.

Pokud se neco dceri stane, bude to moje "vina" a odpovednost. JA se taky budu o ni starat nebo si delat vycitky. To vim a beru tuhle odpovednost na sebe.
Rozhodli jsme podle naseho nejlepsiho vedomi a svedomi a diky (jedno komu) za tuhle moznost volby.



To poradi je takhle:
- VEDOMI (potreba informaci, hodi se znalost nemciny a anglictiny, existuje dost knih)
- SVEDOMI (....)
- VOLBA
;-))


PS:
Uzasnej clanek a snad i pomoc ostatnim rodicum v Cechach:
http://www.rozalio.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=91&Itemid=156


PS PS:
Jenom tak par perlicek:
- vite napr., ze davivy kasel je nebezpecny jen (statistika) v prvnich 6ti mesicich - ale "ockovaci ochrana" nastava az po 3. davce? A kdy je ta?!
- Hepatitis B se ockuje u miminek protoze pubertujici by ji treba odmitli?
- ze pathologove v Nemecku zaznamenali od zavedeni "sestiockovani" neuveritelny narust umrtnosti kojencu (krvaceni do mozku) a jsou nuceni o tom oficialne mlcet? (Rozhovor s jednim pathologem, zadny "internet"...)
- proti planym nestovicim se zavedlo ockovani, protoze se "spocitalo" - ano - SPOCITALO - ! ze je to hospodarsky vyhodnejsi: ze nez aby byla maminka tech par dni z prace doma, je levnejsi zaplatit vakcinu. Ze se musi davat dalsi, tehdy jeste nevedeli. Ted je to tedy drazsi - ale kdo by sahal na penize farmakologickych firem...
atd...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.