| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak předejít pokousání dítěte psem

To je přesně to.proč já svému psovi nikdy venku nedám košík,i když je velká,rvát se neumí(nebo to aspoň nemáme vyskoušené)! Každopádně děti ještě nemám,ale přesně vím jaké to je,když jdu se sestrou,která vedená k tomu,že se psy nehladí vedená není a je zvaklá na mojí která jí nic neudělá i dyž jí tahá za nohu,ucho a ona kňučí,nacož rodiče nic neřeknou a když já jí okřiknu,tak sem špatná já,že je to přeci jen pes,tak jí nějaký zmáčknutí neublíží(je to ridgeback),pes sestře párkrát sjel zubama po noze nebo drápy,to nevím,krev netekla,měla tam jen takové ty škrábance které vám hned zmizí,ale přišla s brekem,ovšem od tý doby jí nic takového nedělá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.