| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Ahoj Monty,
něco my to připomíná. Můj podobný problém se vyřešil s nástupem do zaměstnání, předtím jsem pracovala doma. Malá šla přes den do jeslí. Nevím, jestli na jesle není Stáník ještě malej, malá měla dva a bylo to akorát. Ale zpátky. Podle mě, celý problém spočívá v tom, že když člověk pracuje doma, tak vlastně nepracuje, ale užívá volného času. Tak to alespoń vidí naše polovičky. Proč by pak měl užívat volna, když opět nepracuje, rozuměj přece si jen hraje s dítětem. Ale pokud jsi v kanceláři, tak pracuješ. Je zde nutnost pohlídat dítě, protože práce je přednější. Když poprvé vyzvedne dítě z jeslí a stráví s ním odpoledne, zjistí, že je to za a fajn a za b pěkná fuška. Kouzlo je zlomeno.
Kamarádka si zcela nedávno ze stejných důvodů pronajala kancelář mimo domov. Má také svobodné povolání, jako ty, a jít do normálního zaměstnání, jako já, nemůže. Také to pomohlo. Ještě mě napadá, že to možná souvisí i s věkem dítěte. Pro některé chlapy ty úplně malé jakoby neexistovaly.
Monty, jen se připomínám se svým loňským pozváním na kávu do Přehvozdí. Zatím nebydlíme, ale v srpnu už budem. Zrovna řeším problém zavěšení houpačky. Tak když budeš mít chuť. Je tady spousta dětí, tak se s nimi i Stáník zabaví. Neboj nalíčenou a načančanou mě určitě nepotkáš. Líčení jsem zratila při předchozím stěhování...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.