| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ještě pár slov k porodním diskuzím

Myslím, že paní Jílková si dala velmi záležet na tom, aby ten pořad vyzněl přesně tak, jak vyzněl. Protože jsem byla na demonstraci, která se konala odpoledne před uvedením pořadu Máte slovo, vím, že na ní Petra Sovová o připravovaném pořadu mluvila a mimo jiné uvedla, že se hodně snažila, aby první otázka zněla "Jaký je stav našeho současného porodnictví?", ale bohužel první otázka bude "Proč jste rodila doma?". A z celkového způsobu, jak Petra S. o pořadu mluvila a jak pak pořad následně vypadal, jsem nabyla dojmu, že se účastnice skutečně domnívaly, že pořad bude o současném porodnictví, bohužel se z něj vyklubala bezostyšná propagace názoru paní Jílkové, a to ještě vysloveně bulvárního charakteru, který podle mě do veřejnoprávní televize nepatří. A protože jsem si řekla, že nestačí pouze kritizovat mezi kamarádkami a známými, že by bylo záhodno ony dámy (PS, MS, IK) také podpořit, připravuji teď dopis pí Jílkové a stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (nedomnívám se, že pí Jílkovou cokoli opravňuje, aby si za peníze daňových poplatníků a koncesionářů propagovala svůj vlastní názor v hlavním vysílacím čase). Pokud by měl kdokoli zájem se přidat, ozvěte se mi, prosím, na mou e-mailovou adresu. Musím vás ale varovat, že se 3 malými dětmi mi ty přípravy jdou opravdu pomalu:-) Třeba spolupráce s někým dalším "výrobu" urychlí...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.