| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Milá Pettino,
musím říct, že tě obdivuji za výdrž.Kdyby se je mě takto choval můj manžel tak bych s ním zatočila, že by se nestačil divit. Možná by pomohlo, kdybys ho upozornila, že ikdyž je firma psaná na něj,po právní stránce je to společný majetek,pokud jí ovšem neměl dříve než jste se vzali. Což znamená, že by tě musel vyplatit a to ve finále může taky znamenat,že by to mohl zavřít. Jinak bych ti doporučila odjet na dovolenou a hezky mu tam vaši malou nechat,ale předem se domluv s rodiči,aby se vymluvili,že se o malou nemohou starat.Jen ať si to tatík pěkně užije. Já mám manžela workoholika,který se také dožaduje nějakého mrňouska.Hned jsem ho upozornila,že pokud se nebude starat jak má tak mu mimi přinesu třeba na jednání a dva týdny mě neuvidí. Bylo by to pro mne asi hrozné,ale někdy to hold musí bole,aby to k něčemu vedlo. Co se ještě týče tvé práce,jsi přeci řádně zaměstnaná na smlouvu,takže taky by tě nemohl jen tak vyhodit. Přeji hodně štěstí

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.