| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ještě pár slov k porodním diskuzím

Mono, ptž ono v komentářích ke článku se spousta příspěvků k různým článkům a listovat stránku po stránce daleko do historie s tím, že možná narazím ještě na nějaký příspěvek nějakého staršího článku... bych fakt chtěla vidět, jestli to někdo opravdu dělá. Já ne, mně když zajímá starší článkem, tak než trávit hodiny listováním, otevřu si článek a zobrazím si příspěvky přímo pod ním. S tou dobou listování nepřeháním, už jsem ocitla v té zoufalé situaci, kdy jsem věděla, že příspěvek pod článkem byl, potřebovala jsem na něj kouknout a pod článkem se už nezobrazoval a já hledala jak magor a přitom jsem neměla dost indicíí, abych ho dokázala vygooglit (neboli - buď budu dlouho listovat Rodinou, nebo množstvím výsledků Googlu). No a podle toho, co píše Jirka, se pod článkem ten autorův příspěvek taky nezobrazuje, Jirka - admin - majitel serveru ho považuje za důležitý/zajímavý, tak ho vypíchl zvlášť do článku. Když nic jiného, předchozí článek měl velký ohlas, tak ukázal na to, že téma čtenáře zajímá, jsou ochotni o něm diskutovat, tak proč jim neudělat radost, že? (he, a čím víc zobrazení a příspěvků, tím lepší vyjednávání se zadavateli reklamy, předpokládám). Nezajímá tě článek? Nečti ho, já ho taky nečetla. Nezajímá tě diskuze pod ním? Jdi na jinou, však tohle je diskuzní server, najdeš tady různá témata, stačí si vybrat nebo založit nové.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.