| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Holky, napadla mě jedna věc - vy které tu popisujete problémy s manželi při pomáhání x nepomáhání v domácnosti, s dětmi - jaké máte vztahy s manželovou matkou a jeho rodinou? Protože proboha, proč jste s takovými muži? Já nevím (nemluvím o výchově a věnování se dětem, i když podle mě se i tohle dá odhadnout), ale vy jste si nikdy nevšimly jak se ten váš chová ke svojí matce nebo sestře, rodině? Chlapa, který příjde na návštěvu (nebo tam bydlí) k mamince a maminka se může přetrhnout aby miláčkovi udělala co mu na očích vidí, NEPŘEDĚLÁTE!!! Ale to jste snad musely vidět ne? Stejně jak se chová k sourozencům, k přátelům, k prarodičům... My když příjdeme k mužově mamce na návštěvu, tak muž jde do kuchyně, udělá všem kávu, pak se najíme (chodíme tam každou středu na obědovečeři a pokec), M. umyje všechno nádobí a mezitím já a jeho máti sedíme v obýváku a kecáme... Když jedeme na chalupu, tak je první, kdo chce vzít malého synovce (dle jeho slov je s ním sranda:-) nikdy by třeba neřekl "pojď ho přebalit, on se po..." - prostě vezme dítě, ač není trénovaný tak mu to trvá déle, ale zvládne dítě umýt, namazat, přebalit... Kromě toho spolu chodí za slepičkama, králíčkama a já nevím čím když já vařím, protože na něj nemám v tu chvíli čas - resp. nechci aby se mi motal pod nohama u sporáku... Klidně ho vezme na houby, i když ví, že malý začne po 100 m otravovat že ho "bojí nozicky", no tak ho pak nese, no...
Já si myslím, že tohle všechno se dá vypozorovat... Jistě, ne všechno, jistě je něco jiného mít dítě 14 dní v kuse, nebo na celý život, ale vypozorovat se to dá.

A jak si může dovolit váš muž vám říct, že to všechno jsou JEHO peníze? Proboha kde to žijete? Ať si zkusí představit, kolik by musel zaplatit za chůvu, uklízečku, kuchařku, případně milenku, kdyby se vám něco stalo a on na to všechno zůstal sám...

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale dámy, jak si můžete vážit sami sebe? Proč jste s takovými muži? A neříkejte prosím, že kvůli penězům - tohle se dá řešit VŽDYCKY!!! I já byla v situaci, že jsem po rozvodu neměla kde bydlet, měla jsem dluhy a byla v obrovských problémech... Zvládla jsem to, zvládly byste to taky... Ten strach chápu, ale když ho překonáte, je půlka vyřešena...

A s tím, že holky možná chtějí všechno zvládat sami, aby to nevypadalo že potřebují pomoc... No to je podle mě blbost - přeci je daleko jednodušší říct hele, potřebuju pomoc s tím a tím, PO, ST jdi ty na nohejbal, ÚT, ČT jdu já do posilovny či jinam - PÁ, SO, NE jsou společné! Alespoň tedy já si vážím sama sebe víc, když se domluvím a vidím že to jde, než bych se "užírala" a zkoušela se oddělat prací v domácnosti či kolem dítěte.

Držím palečky, ať jste všechny šťastné ve svých vztazích, ať jsou takové nebo makové...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.