| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O maminkách na mateřské a nepořádku

Tak tento článek je opravdu úžasný.Já mám sestřičku a ta nádherně uklízí: Ze stolu schodí všechny věci které nejsou její a pak si snima hraje. Takové neoriginální řešení, ale jí to je jedno. Tak jak jsem řekl, tento článek je za 100% pravdivý, jelikož mi doma máme také velký binec. To víte, když ségra začne uklízet po svým, tak to dopadá hodně špatně a nikdo to nestíhá uklízet. A jestli mohu napsat názor na ty ženy, které mají batole a mají doma uklizeno, tak si myslím, že buď se nevěnují dítěti a nebo ho nechávájí výchově jiným. Batole si má užívat a učit a né se trápit a nebo být sjiným než s rodičem (s mámou). V osmi či v jiných letech se podívá na své fotografie z mládí a z jistí že tam někdo chybí což si myslím že je škoda nevydět tam své rodiče buďto maminku nebo tatínka. Tudíž si myslím že by batolátko mělo mít u sebe oba dva rodiče, kteří ho budou učit a rozmazlovat. Podle mě by mělo být rozmazlováno každý dítě sice né moc, ale trochu určitě. No a to je všechno. Teď bych neco zdělil autorce: Doufám že si neděláte starosti se svým děťátkem. Jak jsem psal my taky nemáme SUPER úklud, ale máme se rádi a to je to hlavní. Doufám že i vy se máte rádi a třeba v jiném článku nashledanou.


Z Mladé Boleslavy k vám dodal Bucha.

Bucha99@seznam.cz

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.