| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Domácí práce? Samý podvod.

Ahojte holky a kluci!
Asi tak jako každá maminka na MD jsem i já hledala něco abych neměla v hlavě od rána do večera jenom děti, muže, domácnost, atd. však to všichni znáte. Až když jsem naletěla na ne jeden podvod kde jsem poslala peníze dopředu a tak dál a nich samosebou nevyšlo jsem našla něco co mě moc baví. Nevyděláte si sice 50.000 Kč za měsíc, ale něco z toho je. Jde o přírodní kosmetiku Oriflame. Nepotřebujete moc času, jenom se sejdete s kámoškama nebo rodinou, ukážete nový katalog, sepíšete objednávku kterou můžete lehce a nejrychleji poslat přes internet...no prostě mě to úplně super vyhovuje. Registrace stojí jenom 99,- to je fakt jediná investice kterou musíte udělat. Jsem maminka od dvou dětí...netvrdila bych vám tady nějaké bludy. Jestli se chcete přidat do mého týmu, budu moc ráda. Nejlepší je že nemusíte splňovat žádné ale opravdu žádné podmínky. Nejsou žádné povinné objednávky nebo minimální částky nebo tak něco. Prostě děláte fakt jenom to co chcete kdy chcete a kolik chcete. Na každýho kdo se chce přidat od mého týmu si udělám čas, a všechno podrobně vysvětlím a poradím. Všechno jednoduše přes internet a telefon. Nejlépe jděte na www.my.oriflame.cz/serket a tam klikněte na odkaz "přidejte se do mého týmu". Jo a je úplně jedno odkud jste, kosmetiku přece používají všude, a přírodní čím dál tím raději! Těším se na spolupráci! Zatim papač!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.