| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Monty,

a proč jste se vlastně brali? Přečetla jsem pár reakcí i pár tvých příspěvků a nějak nechápu proč jste spolu?
A na co že si to vlastně stěžuješ? Podle mého soudu byl tvůj manžel takový už když ještě nebyl tvým manželem. To jsi si vážně myslela, že ho třeba nějak předěláš? Tak naivní snad přeci nejsi. Chlapi se nedají převychovat - to je stoletím ověřená pravda.
Připadá mi to jako soužití dvou cizích lidí. Bud je tvů muž opravdu takový necita a nebo si trochu vymýšlíš.
Píšeš že jsi hodně tolerantní žena. Já bych spíš řekla "blbá" - když dovolš manželovi se xkrát týdně potulovat po večírcích, místo aby jsi si s ním rozumně promluvila o tom co vlastně od svého soužití očekáváte. Víš vůbec co od sebe očekáváte? Lidé spolu žijí, a nemusí být nutně oddáni, většinou aby vychovávali děti, popřípadě je jim prostě spolu dobře a chtějí spolu trávit co nejvíce času. Ale v tvém případě neplatí ani jedno, tak proč jste spolu?
Píšeš,že nechceš jeho peníze. No to je sice pěkná idea každé zaměstnané ženy / než otěhotní/, ale realita v téhle republice je jiná. Taky bych byla raději finančně nezávisla na svém partnerovi, ale soužití je o kompromisech. Kdybych trvala na svém zaměstnání tak jako ty, tak to naše dítě nikdo vychovávat nebude. A nebylo by to tím, že by partner nechtěl, ale proto, že on dojíždí do práce na třísměný provoz denně 50 km autem a to by prostě nešlo skloubit.
Připadá mi, že vy jste slovo kompromis slyšeli někde "z rychlíku" a to hodně dávno.
Kompromis rozhodně neznamená prohru ve svých životních přesvědčeních. Je to výhra pro celou rodinu i když to někdy bolí.
Je to jen můj názor,přeji hezky zbytek dne. Janow

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.