| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Integrace do mateřské školy

ja nejsem tvuj nepritel
...
dala jsem priklad se slepcem, protoze jsem se s nim sama setkala. a dovedela se, jak je slepci neprijemne, ze lide nevi, jak mu maji pomahat.

autistu zadneho neznam a priznavam, ze nevim moc dobre, jak bych se mela k autistovi chovat. trocha osvety by mi pomohla a rikam si, ze je skoda, ze se mi ji nedostalo uz ve skole a prirozenou cestou. vedela bych driv, ze nekdo je agresivni, protoze to jinak neumi, ale nedela to schvalne nebo proto, ze by byl zly. a naucila bych se na jeho pripadnou agresivitu reagovat bez agrese. vedela bych, ze za to nemuze. a taky bych se naucila, jak se chovat, abych ho nedrazdila. ja nevim co tve dite rozhodi, mozna treba to, ze mu nekdo ve skolce da bundu na jiny hacek. ostatni deti se treba mohou naucit to respektovat a taky tisic dalsich veci. ale musi byt dostatek dobre vule. na vsech stranach.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.