| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

proč mu děláš druhou mámu, proč se s tím vším tak mažeš?

Kam chodila nebo nechodila tchýně zamlada vůbec neřeš, stejně už to nikdo nezjistí, jak jsi viděla :o)).

Manžel - jak proboha MŮŽEŠ DOPUSTIT, aby ti řekl "máš sice pracovní schůzku, ale já jsem moc unavený a tak malýho nepohlídám?" NEEXISTUJE! Je nemocný? NENÍ!!!
Tak jaképak copak. Tumáš dítě a starej se. Konec.

Proč mu toleruješ aby se choval jako malé dítě, když se toho u Stáníka chceš vyvarovat????

Někdo to tady už správně řekl - tchýně nemá žádnou povinnost vám hlídat, když si chceš někam vyrazit, tak buď ať nastoupí manžel, nebo, jestli je fakt takové nesvéprávné jelito, tak si zaplať hlídání. Vyděláváš přece na to dost. Zaplať si úklid, jestli ti vadí, ež je doma málo uklizeno. Manžel s tím nesouhlasí? Fajn, tak ať se toho ujme sám.Že se mu nechce? To má teda ale smůlu. Pak nastoupí režim "neživíš, tak nepřepínej" (a neživíš nemyslím ve smyslu peněz, spíš - nechceš doma hnout ani prstem, tak nemáš právo kecat do toho, jak si to já zařídím., Chceš to právo mít - tak se starej.)

Fuj to jsem se zase rozčílila, Monty promiň, ale u tebe mám občas pocit, že komu není rady, tomu není pomoci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.