| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ještě pár slov k porodním diskuzím

Holky, vy mě šokujete! Určitě jsou některé postupy zbytečně rutinní, ale pocit, že mi jimi někdo chce ublížit...z toho mi naháníte hrůzu. Moje tchýně měla čtyři děti (a sedm potratů) a z toho je jedno dítě můj muž :o)...no a té jednou neudělali nástřih a rozthla se až ke konečníku. Nikdy už nesrostla tak jak by měla a má do teď velké problémy. Z toho jsem usoudila, že radši ať je teda ten nástřih než něco jiného. No a jsem (budu) prvorodička, tak mě porod velmi zajímá a zároveň děsí, tak jsem si koupila knížku od primáře Chmela, jmenuje se to Otázky a odpovědi o porodu a tam všechny tyto postupy byly tak hezky vysvětlené. Musím ale uznat, že to píše pan Chmel, což je nějaký mega hlavní pan doktor v Motole, kde mám rodit, takže ten asi zrovna mě rodit nebude...:o) No a co k tomu chci dodat - dostala jsem jednou nějaké bolesti (asi v 33.tt) a rozhodla se jet na pohotovost, ač jsem registrovaná až v Motole, jela jsem na Bulovku - ta je nejblíž. Arogantní sestra či doktorka mě poslala někam a odmítla mi poskytnout první pomoc, ani mě neprohlídla, neodkázala mě nikam, jen odsekla:"A jste tady registrovaná? Ne? Tak co sem lezete?" To byla doslova citace!!! Tak tohle mě může ohrozit, ale já jsem asi naivní, ale snažím se jinak doktorům věřit. Pokud by dělali věci, které nám mohou a dětem ublížit, tak proč to někdo sakriš nezakáže??????? To že miminko přehřeje podložka nebo tak, to se může stát, ale určitě mu to tam ta doktorka či sestra přece nenahřeje tak, aby ho schválně popálila? Švagrová teď polo-popálila svého novorozenečka takovýma těma třešňovýma peckama, co se nahřívají na bolavá bříšenka...takže to se může stát, ale nedělají to v nemocnicích přece se záměrem? S bacilama je to fakt, ale já zase naivně myslela, že oddělení šestinedělí je izolované od ostatních infekcí?? Miminko se koneckonců může nakazit i doma od zvědavé rodinné návštěvy.
Nejsem odborník, to přiznávám, jen prostě nechci uvěřit, že ty postupy, co tam na mě budou praktikovat, že mi můžou ublížit. Holky, jaký je rozdíl mezi tím, když vám praskne voda sama o sobě a když vám ji někdo propíchne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.