| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Zaujalo mě to zdůraznění soběstačnosti a tvá zafixovaná představa, že se s životem jak po finanční tak i jiných stránkách musíš poprat sama. V tomhle (stejně jako v pravděpodobné manželově představě, že od toho prát se se životem jsou tam výhradně ti druzí) je podlě mě kořen problémů. Monty, máš sice být na co pyšná, že jsi to zvládla, když tě rodina hodila zamlada přes palubu, ale není to dobrý názor. Není dobrý proto, že už nejsi SAMA, jak píšeš, ale jste rodina, tedy ne ON a TY, ale VY. Zdá se, že to ani jeden dost dobře nechápete. Vlastně to tady už někdo říkal - tak jak to popisuješ, proč s ním vlastně jsi? Jaký vůbec máte rodinný život? Mě to připadá, že ani spolu nežijete, jasně, máte právo žít si jak vám vyhovuje, ale tobě, Monty, to fakt vyhovuje? Já jsem čas žila s dětmi sama a musela jsem se o všechno starat, a docela jsem to zvládla, jen musím říct, že mi potom taky dalo zabrat vzdát se toho, že věci budou výhradně po mém, že sice už všechno dělat sama nemusím, ale taky už ani sama nerozhoduju, a je třeba se o věcech domluvit. Ono to pro lidi, co si na to zvykli není lehké, ale ty skutečně dáváš svému muži jednoznačný signál Dělej si co chceš, mě to je jedno, však já se o sebe postarám a já tě vůbec nepotřebuju. Nejspíš řekneš, že na to nejsi stavěná dělat mu divadlo - ale ty ho opravdu nepotřebuješ? Potřebuješ, jinak bys s ním nebyla, ale ty potřebuješ chlápka spolehlivého, a ne toho, co splní svoje povinnosti jen když se mu chce. Možná jsi tak dokonalá, až on rezignuje...to nevím, neznám ho, ale každopádně bych asi trvala na tom, aby dítě hlídal když je potřeba, a nevymlouval se na únavu, jinak ať maže k doktorovi, protože taková bezdůvodná únava není normální, takže by se měl buď léčit (když mu něco je) a nebo překonat (dělají to tak ostatně všichni). Chce to manžílka zapojit a asi u toho moc nezdůrazňovat že ty děláš beztak všechno a po něm chceš jen takovou maličkost...Přeju hodně štěstí, ale rozhodně bych to nenechávala jen tak být, i kdyby se věci měly vyhrotit, je to lepší než čekat až zahřmí. Hodně štěstíčka .

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.