| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Vlaďko, ono je moc hezké představit si, že na tři roky "vypneš" a budeš se věnovat JEN dítěti, jenže je to poněkud nereálné...
Jednak by mne fakt zajímalo, jak bychom tři roky - se stále se zvyšujícími nároky dítěte, už teď v pohodě "projí" stovku denně - žili s čistým příjmem cca 11 - 12.000 (vč. rodičáku)... ne že by to nešlo, ale nevidím důvod, proč živořit, když to není nutné.
A hlavně - vypadnou na tři roky z práce si dneska může dovolit fakt málokdo. Tři roky jsou dlouhá doba a poměry se mění, po těch třech letech pauzy už by se taky nemuselo být KAM vrátit. Nemyslím si, že by mne po třech letech zákazníci a společníci vřele objali a řekli "to jsme rádi, že zase pracuješ". Zřejmě by si prostě našli někoho jiného, nebo rozjeli jiné projekty beze mne a já bych byla mimo hru.

Rozhodně si nemyslím, že by tebou předkládaný model byl aktuální. Proč by sakra ženská pořád jen něco MUSELA??? To jsou nějaká nová Boží přikázání? Netuším, proč by mělo "mít dítě a být s ním doma" automaticky znamenat "uklízet, vařit, žehlit... atd.". Být doma s dítětem je taky práce, a to dost náročná - proč by ženská MUSELA mít dvě zaměstnání (dítě + domácnost), nebo hned tři (dítě + domácnost + svou práci) a manžel jen jednu??? Promiň, to je fakt názor jak z předminulého století...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.