| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ať je ti Tam dobře, Ondrášku

Dovolte mi, aby jsem se i já s manželem připojila s kondolencí a tudíž jsme vám popřáli upřímnou soustrast.
To co teď prožíváte si ani jeden z nás nedokážeme představit. Měli jsme také trápení, ale mě syna odvezli rovnou z porodnice, protože přestával dýchat a teprve na JIRPce z lumbální punkce zjistili co mu vlastně je. Chytil ode mne strptokoka B, na kterého se v těhotenství dělají stěry, ale mě přišli falešně neg. výsledky, takže jsem nebyla přeléčena antibiotiky. Důsledkem všeho byla meningitida, totální sepse, zápal plic a dalších 14 diagnóz v propouštěcí zprávě. Náš Matýsek se z toho všeho jako zázrakem vylízal, i když první týden mu dávali zhruba 1%na přežití, každým dalším týdnem, vlastně dnem se o nějaké to procento zlepšoval. Je narozen ve lvu a opravdu se v něm lev projevil už po narození.Je to velký bojovník. Po pěti týdnech jsme ho dostali do domácí péče. Dneska je mu 16 měsíců a musím zaklepat, že je všechno v pořádku. Vyhráno ale ještě nemáme, protože nám lékaři řekli, že do 7 let jeho věku se mohou projevit různé následky meningitidy.Když si vzpomenu na jeho a pak naše společné dni v nemocnici, ještě dnes je mi z toho ouvej, takže chápu jak jste se cítila s Ondráškem v nemocniční péči.
Mě tenkrát strašně moc podržel nad vodou manžel Aleš, a všichni lidé, kteří byť i jen trochu na Matýska a jeho uzdravení mysleli.
Nejsem věřící, ale věřte mi, že i já jsem se každý večer modlila za jeho uzdravení. Nevím, jestli přímo k Bohu, ale k někomu jistě, a vím, že i to mi dost pomáhalo při myšlence, že by Matýsek zemřel.
U nás dopadlo zatím všechno dobře a právě proto musím napsat jak vás oba obdivujeme, vás i manžela, jak jste stateční. Myslím, že váš chlapeček na vás teď kouká a říká si, jak jste skvělá maminka, že jste si nenechala svůj příběh pro sebe a podělila se o něj s ostatními. Jistě teď cítí ještě daleko víc lásky, té mateřské, ale i té od nás co jsme si přečetli Váš článek a obdivujeme stejně jeho jako Vás. Je to Váš andílek!!!!!
Ještě jednou přijměte,prosím, upřímnou soustrast a přejeme vám aby jste zůstali i nadále tak báječnými a statečnými lidmi, jako jste.
~R^ ~x~
Barbora a Aleš se synem Matějem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.