| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ať je ti Tam dobře, Ondrášku

Na stánky rodina jsem se přihlásila více jak před dvěma roky. Čtu příspěvky i diskuze víceméně pravidelně, ale dnes poprvé reaguji. Po narození dvojčátek se u jednoho z nich - Lucinky - objevily problémy s ledvinou, absolvovali jsme spoustu vyšetření, která odhalila i útvary na játrech. Absolovali jsme cestu na onkologii do Motolské nemocnice s podezřením na neuroblastom a jeho metastázování do jater.... Podezření se naštěstí nepotvrdilo, nejednalo se o neuroblastom, útvary na játrech byly nezhoubné. Vada ledviny se dala odstranit operativně (ve 3 měsících jsme měli operaci). Nechci tu vyprávět svůj příběh (bylo by to delší vyprávění), toto je příběh Petry, chtěla bych jí jen říct, že je mi strašně líto, že neměl šťastný konec jako ten náš a že chápu její pocity. Dodnes mám husí kůži ze vzpomínek na x kontrol na onkologickém oddělení... naprosto se mi změnil žebříček hodnot... Chápu její prázdno i beznaděj. Znám ty vnitřní otázky proč? proč on? proč ne třeba já? proč si osud raději nevzal mne?.... ten pocit, že nemůže vyměnit svůj život za život Ondráška... Petro, já vím, že žádná slova nezmírní Tvoji bolest a jsi to Ty, kdo s tímto traumatem bude usínat i vstávat po zbytek svého života, ale když Ti bude nejhůř, mysli na to, že jsi pro něho udělala všechno, že jsi s ním byla až do konce, že i když prožil hodně bolesti, tak jeho život byl pro něho i hezký, protože byl neustále obklopen lidmi, kteří ho milovali a byli u něho, když je potřeboval... I kolem Tebe jsou lidé, kteří Tě mají rádi, podrží Tě, potřebují Tě... Drž se!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.