| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku A proč vlastně nepředstírat v posteli?

Libiku, já nevím, jak ty dešifruješ to, co píšu :-) Psala jsem, že dle mého názoru je důležité být v sexu spokojen, ať už to znamená cokoliv. Pro někoho spokojen rovná se sex třikrát denně, pro někoho spokojen rovná se sexovat třikrát ročně.
Osobně svůj sexuální život vnímám jako velmi dobrý. Ale ne díky tomu,že bych byla výkonná superžena, ale prostě proto, že si ho užívám tak, jak mi vyhovuje. A proto, že je pro mě fyzickým vyjádřením lásky.
Kupodivu, přestože otevřeně tvrdím, že máme úžasné ložnicové zážitky, neznamená to, že jiné oblasti našeho života skřípou. Jo, občas doma levituje vzduchem nějaký ten předmět. Některý den je těžší než jiný, některý den je třeba úplně nalevačku, to se stává ... ale s tím, o čem píšeš, že "všechno ostatní nic moc, ale hlavně že je kvalitní šukačka" osobní zkušenost nemám. Čímže nepíšu, že to nemůže existovat v jiných vztazích :-)

Podle mě by bylo úžasné, kdyby někdo otevřeně napsal, že sex nepotřebuje, nemá ho a přesto žije šťastně a spokojeně. Byl by to nový pohled na možnosti širokého spektra chováni duhu homo sapiens. A mě by určitě podobný článek obohatil.

Nicméně, z Žanetina článku vnímám dvě věci. Že má Žaneta veliký problém s chornickou únavou, kterou je načase rychle řešit, než Žaneta někde padne na hubu, a to doslova.
A že předstírat radost tam, kde není, je riskantní podnik.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.