| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ať je ti Tam dobře, Ondrášku

Dlohu jsem sbírala odvahu, než jsem se odhodlala napsat tohle..možná mají andílci opravdu velký úkol..

..tak jako můj andílek (potrat ve 12. týdnu)mi dal pochopit, že dítě není samozřejmost (což mi do té doby přišlo), tak díky Milence umřel (nejen) Ondrášek v náručí maminky a Ondrášek zase spoustě maminek dal pochopit jak OBROVSKÉ štěstí máme, že je můžeme držet v náručí teď a tady..a vážit si toho obrovského daru a povznést se nad prkotiny..

Holky, prosím nesesypte se na mě..vůbec si neumím představit tu šílenou prázdnotu, která po dětech zůstane, úplně mi stačí, když se u stromku dívám na radost svých dětí a vzpomenu si, že pod stromkem chybí ještě jeden dárek..

Je mi moc líto všech, které to potkalo..držte se

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.