| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Naše Eliška je štastné dítě

Omlouvám se za to hrozné slovo "vražda", ale chtěla jsem přesně vystihnout jak to cítím, aniž bych někoho odsuzovala.
Hani, teď nemůžu říct na sto procent, že bych se zachovala stejně, ale velice dobře se do tebe dokážu vcítit.
Tripple testy se dělají v 16. a 17. týdnu, 4 týdny čekáš na výsledek, to už je 20-21. týden, když jdeš na amniocentézu, další měsíc čekáš na výsledky, to už je mnohdy skoro 23-25. týden!!!!Miminko má víc jak 30cm a váží půl kila...některé takto narozené děti se už zachrání!!!Cítíš jak se ti miminko hýbá v bříšku, už ho prostě miluješ.

Troufám si říct, že potom to už není potrat, ale normální vražda. Moc se omlouvám maminkám, které tímto raním. Já je neodsuzuji, kdyby se mi to stalo, možná bych také šla milosrdně své dítě "zabít" (zní to hrozně, úplně mi vhrkávají slzy do očí když na to pomyslím). Ale rozhodně bych nezavírala oči před tím, že se vlastně nic nestalo, že to ve mě se hýbající miminko už nebyla živá bytost-člověk.
Musím říct, že NEJSEM PROTI POTRATŮM, ale myslím, že se to, zda bude dítě takto postižené, zjišťuje velmi pozdě.(nikdo za to nemůže)
Myslím, že potrat by se měl dělat maximálně do 12. týdne.(už ale i v tomto týdnu v nás dříme malý človíček s nosánkem, ouškama a všemi prstíčky).
JE TO SMUTNÉ, nikoho neodsuzuji pokud podstoupí potrat. Jenom si moc přeji, aby se lékařské výzkumy urychlily a my měli možnost zjistit, zda dítě bude postižené, dříve, alespoň do toho 12. týdne. A naprosto sobecky si přeji, abych nikdy toto dilema, zda nechat, nebo dát pryč, nikdy, ale nikdy nemusela podstupovat.

Ještě jednou se omlouvám maminkám za to slovo "vražda", ale napsala jsem tak jak to cítím, aniž bych se někoho chtěla dotknout, což se mi asi nepodařilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.