| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak zacházíte s informacemi z médií?

Nejlepší je ale vlastní zkušenost a stačí k tomu pouhá vteřinka... Začátkem roku jsem bourala v sedmdesátce s celou rodinou, strhla mě krajnice neošetřené vozovky v momentě. kdy jsem se ohlédla na své dvě dcery, které vyváděly nějakou nepatřičnost na zadním sedadle. Nikomu se nic nestalo, odnesli jsme to všichni jen šokem ze situace, horší bylo ale zjištění, že po půl roce vztekání se s pojišťovnou a smlouvou o pojištění vozidla mi byla tato pojistná smlouva zrušena......Ještě že to bylo kousek od místa bydliště.... Proto vždy u svých dcer volím variantu trpělivě vysvětlovat vysvětlovat, vysvětlovat, i kdyby to bylo stokrát a u takové blbosti jako, že se ženská nechala předělat na chlapa a čeká dítě - je až neskutečné jak pohotovým způsobem si to děti mezi sebou vysvětlí a jaký zmatek to v těch dětských makovicích nechá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.