| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Naše Eliška je štastné dítě


velmi pěkně jste vyjádřili to, co mnozí nemohou ani poznat. Vše to rozvažování a starosti, kterými jste prošli, stejně jako to, co nyní cítíte uvnitř i vně svých věcí, to vše jste popsali velice pěkně. Láska není jen věcí věřících. Jednak člověk, právě proto, že je člověkem, nemůže druhému připadat cizí, jednak láska k dětem je v různých podobách vlastní všem živým tvorům, jednak různost není vadou.

Velice pěkně jste popsali, že narození dcerky přineslo vám všem cosi nečekaného, co vyjadřujete jako vzájemné posílení. Pracoval jsem šest let s dětmi s handicapem. Různé jejich rodiny se vyrovnávaly s takovou věcí různě, jedni se trápili, druzí naopak cítili se obohaceni. Je pro vás všechny darem, že patříte k těm druhým a chraňte si ten dar. Ne proto, že by lidé v okolí byli zlí a měli zlé úmysly, ale namnoze nevědí, jak se zachovat a v dobré snaze nějak pomoci řeknou nebo učiní někdy něco nepatřičného. Vězte, že to nečiní s úmyslem ublížit, ale jen z toho, že vůbec netuší, co vy všichni už znáte velmi dobře, v čem jste mnohem zralejší.

Přeji vám všem hodně štěstí a v této už době i radostné prožití Vánoc a šťastný a veselý nový rok.

MUDr Jiří Kilian, Vsetín

kili@seznam.cz

P.S. Toto jsem vám napsal a než jsem to stačil odeslat, podíval jsem se na diskusi k vašemu pěknému článku, zapomněl jsem na něj a nechal jsem se do ní vtáhnout způsobem, který mne mrzí. Pokud můžete, promiňte mi to.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.