| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč české ženy na mateřské dovolené pijí ...? I

Mě dobrý víno chutná a hodně.
Pokud nejsem těhotná, (jako teď třeba:o), nekojím apod., tak si dám řekněmě 3x týdně sklenku. Někdy dvě, někdy tři. Pak taky třeba měsíc nepiju vůbec. Prostě nemám chuť. V létě zase nepiju vůbec víno, ale pivo, pěkně na zahrádce, když sednu, klidně dvě dám. Ale předtím velkou "žlutou" abych se "zavodnila", pivo nemám na žízeň.
Tvrdý jsem pila za mlada, dobrou whisky nebo slivovici mám moc ráda, co jsem otěhotněla s první dcerkou (tj. prosinec 2005) bych panáky spočítala na prstech jedné ruky.
Myslím že je to jak s čímkolik jiným - někdo může pít hodně, pravidelně a nikdy se z něj alkoholik nestane, někdo trošku a spadne do toho hned.
Byly doby, kdy jsem doslova chlastala, nechápu že jsem to mohla přežít, měla jsem cca rok kdy jsem chodila každý den, vracela jsem se po půlnoci domů, ráno šla do práce, nechápu že jsem přežila - víkendy byl jeden velký tah - a alkoholik nejsem. Ale já to mám stejně s cigaretama, kouřila jsem léta, pak jsem se rozhodla přestat, típla jsem cigáro a 3 roky jsem si nedala ani práska (a to jsem kouřila kolem 2 krabiček denně). Mě prostě všechno chutná, ale nic z toho se nesmí stát mým pánem, na to jsem moc vůdčí - nevím jak přesně to vysvětlit. Prostě mě nic nesmí ovládat. Ani alkohol, ani nikotin, ani droga, ani chlap;-);-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.