| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč české ženy na mateřské dovolené pijí ...? I

Každý z nás snáší alkohol individuálně..muž i žena, někomu stačí k pletení jazyka sklenička,někomu dvě..

A z vlastní zkušenosti vím, že člověk časem zvládá víc...když jsme začínali s pitím na škole, nebo těsně po...stačily mi na večer 2 piva, postupně se přidával i tvrdší a. - i když jen sladká broskvová nebo berentzen...ale začínala jsema na 2-4 panácích za noc, pak jsem jich zvládla 8...10..12 a když jsem měla slinu..i celý litr...i když ne každý večer nebo týden
a i já měla dobrovolné období abstinence...několik týdnů, měsíců...prostě jak se mi chtělo nebo nechtělo pít.

Jenže jsem posledních 7let strávila za barem, v nonstop hernách a řeknu Vám, nechápu proč tv stanice utrácí za natáčení seriálu Hospoda, stačí dát kameru s živým přenosem do některé z heren v naší republice( a že jich tu máme)..a nestačíte se divit..
Nejen chlapi, ale i ženský = štamgasti...ač na neschopence nebo po operaci, umělýho budíka, prášky na srdce,cukrovku a jiné choroby...
Můj nástup do směny v 8hod. ráno,jejich nástup ke stolu nejdýl v 9hod. a stráví tam minim. 8hod, když se sejde parta vydrží ženy i déle, jedna adeptka i 2dny v kuse - ale s pauzama na spánek.
A to je nechutný!!!
Jsou to mámy od rodin, i když mají děti odrostlé, některé z nich jsou i babičky....a takhle chodily- chodí pravidelně ...x let. A budou chodit dál!!
Co si tak každý den povídají, když jsou jen doma nebo v hospodě, co s takovouhle babičkou, která tam během dne vypije 10piv a pak vyrovnává rovnováhu cestou domů, pokud ji nepodpírá manžel??Doma možná nevypijí ani skleničku,ale ....:-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.