| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Soničko, na jednom místě říkáš, že babičkasice měla odslouženo, ale když jsi něco opravdu nutně potřebovala, tak pohlídala - na druhém zase, že dnešní mladé matky si stěžují a chtěly by hlídací babičky, a ty jsi to zvládla bez nich.
Víš, co to je nemít hlídací babičku? To je, že ani když opravdu potřebuješ, tak ti nikdo nemůže pohlídat. Zase tak hloupě budu ilustrovat na sobě. Moje matka je velmi těžce nemocná a z nemocnice se už zřejmě nikdy nedostane. Manželova matka, jakkoli je fajn a rozumíme si, žije 1000km daleko a má k nám vízovou povinnost. Takže mám za sebou situace, kdy byl manžel na služební cestě, mě s miminkem odvezli do nemocnice s laryngitidou a starší dítě ? Jen tak ve vzduchu. Kombinace kamarádek, placených (sakra drahých pro mě) služeb a dědy, který se první den v poledne rozhodl, že už nechce dál hlídat a odjíždí na návštěvu k příbuzným na Moravu.
Nebo když jsem, ale opravdu velmi, velmi nutně, potřebovala dojet k doktorovi, ke kterému se nemají vodit děti s sebou,a prostě jsem nešla. I se všema následkama zanedbanýho zdravotního stavu.
Už vůbec nemluvím o tom, že moje návštěvy zubaře, kadeřníka atd atd se často i o půl roku odkládají, protože mám děti často nemocný... Soničko, ty vůbec nevíš, co to je babičku opravdu nemít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.