| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Sonicko,
ja si myslim, ze jsi uzasne sikovna zenska!!! Opravdu je obdivuhodne co jsi vsechno zvladla. Nemohu vsak s tebou souhlasit v tom, ze zenske musi zatnou zuby a odedrit vsechno samy. Da to hodne prace, primet toho meho aby mi pomahal, ale dela to, kdyz si o to reknu a i za cenu ze se obcas pohadame, bych nenechala lezet veskerou praci doma a peci o dite na sobe.

U cteni Monty clanku jsem take mela smisene pocity. Zaujalo me: "Manžely svých kamarádek a známých (mám na mysli ty „normální“) jsem vždycky tak trochu litovala. Chodili domů utahaní jako psi a ještě po nich byla vyžadována velmi aktivní spoluúčast na zaopatření dětí, zatímco jejich drahé polovičky nad kávou sem tam utrousily něco nelichotivého o částkách na výplatní pásce. Tento rodinný model se mi nějak nezamlouval – navíc by mi hrdost ani nedovolila nechat se od chlapa živit. Všechny své minulé partnery jsem proto de facto živila já. Konec konců, bylo to logické. Workoholici v kravatách a v sáčku, ani superúspěšní podnikatelé v drahých vozech mi nikdy neimponovali. Muž mých snů byl vždycky nezávislý vlasatý hippík s bohatou knihovnou, slovní zásobou a neméně bohatým společenským životem. Vlastně se mi tenhle sen vyplnil. Má jen jednu jedinou chybičku – bohatý společenský život mého manžela se mne téměř netýká."

Zde mi pripada, ze ted dela to same jako jeji kamaradky jejichz manzely predtim litovala.
Na druhou stranu je tady otazka financi, protoze vydelavani penez je chtejme nebo ne, nezbytne. Tzn. pokud Monty vydela mnohem vice penez nez manzel, chapu, ze je to ona kdo pracuje vice, a ze nemuze zvolit byt doma na plny uvazek.

A k typu partnera, bohemove opravdu vetsinou vydelaji mene nez podnikatele v kravatach, a svym vyberem partnera nepochybovala. Takze v podstate v tomhle souhlasim s tim, ze se neda dodatecne zcela zmenit osobnost zvoleneho partnera, a clovek musi v urcite mire zit s tim, co si vybral. S partnerem se domluvit na tom, s cim je realne schopen prispet do spolecneho zivota. Je to jako treba s vyberem vozu ;), pokud se mi libi male auticko se kterym vsude ve meste zaparkuji, nemohu pak jen nadavat, ze se do te potvory nic nevejde a nevyjede serpentiny v lesnim terenu do hor...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.