| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Sally + Sylvie:
tak ted jsem se rozrechtala:
Muzete mi prosim napsat, odkud tak presne vite, ze ja mam doma chlapa, ktery se vali na kanapi a kope mne do prdele? ha ha ha
Tady je videt, jak zensky prekrucuji a jak vznikaji babske drby... ha ha ha
Ja nikde nepsala, ze takove chlapa mam doma, protoze ziju sama a mam pouze pritele, ktery ma svuj byt, takze nebydlime spolecne a me deti jsou jiz dospele, maji svuj zivot.

Pokud jste mely na mysli dobu minulou, tak jsem tenkrat razne zakrocila a kopla toho chlapa do prdele JA, nicmene, JA jsem musela zatnout zuby a ty deti vychovat. To je rodil. Nejsem ten typ, ktery bude chlapa presvedcovat, ze mi musi pomoct atd., tak hluboko jsem neklesla, to radeji zatnu zuby a jedu dal.... po svem, jak to chci ja atd.
Je ponizujici (alespon pro mne) neustale nekoho presvedcovat (v tomto pripade chlapa), ze byby lo dobre mi pomoct treba s vychovou ditete atd. kdyz vidim, ze je kvuli toho kraval, ze dela citronove ksichty atd.

Ale kazdy mame v sobe zabehnytu zivotni styl, kterym se ridime a ja se ridim tim svym. To znamena, ze NIKOMU NEVNUCUJU TEN MUJ.

TOHLE JE DISKUSE A JA JENOM PRISPIVAM SVYMI PRISPEVKY, TO ZE SI NEKTERE Z VAS NAZOR VZTAHUJI NA SEBE, TO JE MNI UPRIMNE LITO.
Ona - vztahovacnost - je docela spatna vlastnost.

Ja s vama diskutuju tak, jak bych s vama diskutovala, sedic spolu treba na lavicce na detskem hristi. Na tohle tema se da debatovat do nekonecna a pritom kazda bude porad hajit ten svuj styl.

Takze devcata, priste nez neco zase placnete na papir, premyslejte, ale na druhou stranu, trochu humoru zas neuskodi, alespon jsem si procistila plice smichem.

Zdravim vas - pokrokove maminy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.