| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Hned na uvod musim rict,ze mne clanek pripadal spis jako vyliti srdicka,nez prosba o radu.Mne vyhovuje jiny zpusob zivota nez Monty,materskou si uzivam a nikdo mne nedonuti nastoupit do prace driv nez za tri roky.V praci budu jeste hodne dlouho,ale materska se uz mozna nebude opakovat.Tim neodsuzuji nikoho kdo chodi do prace,nebo studuje atd.,proste to jen citim jinak.

Reagovat chci hlavne na prispevek od Sonicky.
Sonicko,ja Vam/TI nejak nemuzu uverit ty zasluhy,kteryma se tady kasate.A to hlavne z duvodu,ze jsem cetla nektere vase prispevky v jinych diskuzich.Kdyz se tu obouvate do mladych a nezkusenych mamin a predhazujete jak se az do soucasnosti venujete svym detem a jak jste obetovala prac.karieru atd.Pro mne budou deti detma jeste dlouho a neumim si predstavit opustit je a jet zit novy zivot do Ameriky.Kdo se ted stara o vase deti? Ta mama co by vas vyrazila,kdyby jste po ni chtela hlidat?(Psala jste,ze v dobe odjezdu mladsi syn jeste zdaleka plnolety nebyl.)Vubec bych vas zpusob zivota nekomentovala,je to vase vec,nebyt toho prisveku kde s prominutim placate.

P.S.Ja mam deti brzy po sobe a zvladam to a nestezuju si.Babicky u nas nefunguji,za to mam skveleho manzela.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.