| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Jani:
A kde ja jsem psla, ze me nazory patri jen VAM a TOBE, zase davas jenom najevo neschopnost vnimat smysl prispevku. Ja to psala prece na zeny - mlade holky - maminy vseobecne. ne primo na Tebe. Je mi lito, ze jsi tak strasne vztahovacna. Delej s tim neco...Uz to nebudu do nekonecna vysvetlovat. No coment...

Mysaku:
Tak to Ti preji, zrejme jsi nasla tu pomyslnou jehlu v kupce sena, protoze takovych muzu, jak popisujes sveho manzela, je skutecne, ale skutecne pramalo. Mam hodne znamych, kamaradek, pritelkyn, ale ani jeden manzel neni takovy, jako ten Tvuj.
Budes "stastna zena" vaz si toho

Sary:
Mozna me nazory vysly hloupe jenom Tobe (hadam Ti bude tak cca 25 - 29), ale kterakoliv zenska blizici se me generaci bude mit a ma stejny nazor. Vy mladi si to totiz nechcete priznat, nechcete vzit na vedomi, ze materstvi neni jen prochazka ruzovym sadem a branite se tomu zuby nehty. Ono to vyzniva i z Tech Vasich prispevku. Ale ja Vam to neberu, ja s vama "znovu opakuji" puze diskutuji, podobne, jako bychom vedly debatu osobne,nekde na lavicce v parku, nebo u kafi v hospode. A uz vubec Vam necpu zadne moudra, o nicem takovem nevim. Ale ja mela za to, ze jsi chodila do skoly a ucila se chapat smysl a obsah cteni...(slohove prace atd.) Zkus si precist prispevky jeste jednou a prijdes na to, ze to co pises,tam nikde neni...Ale je Tvoje vec, jak si je preberes.

Lili:
Je prece rozdil male deti - velke deti. Taky jsem cetla nektere Sonicciny prispevky a je prece jeji vec, jestli hodi deti do zivota driv, nebo pozdeji. Na jednu stranu to ma i vyhodu - nauci se samosttnosti, odpovednosti, hospodarit s penezi (co si vydelaji atd.) Prece se nechcete starat o sve potomky az do smrti a zemrit jako Matka Tereza. Az budou Vase deti ve veku Soniccinych, udelate mozna (pisu Mozna) to same, protoze si uvedomite, ze zivot je proto, abychom ho prozili, ne prootrocili a ze deti se musi postavit na vlastni nohy, musi chtit neco dokazat a ne jim strcit vse pod nos. No a tady jsem zase u toho, jak jsem psala, ze dnesni mladi lidi dostanou vse pod nos. Je to asi v tom, ze se matky o sva decka staraji i v dospelosti a oni jsou na to zvykli a povazuji to za samozrejmost. Ja jsem pro se starat, ale s mirou, ne jim "vytirat zadnice", tj. mit starost, zda jsou zdravi, zda jsou stastni atd. A zrejme na to
Sonicka prisla. To ze odjela do Ameriky neni prece z jeji strany zadny zlocin vuci detem, Ti jsou opravdu dospeli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.