| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Vlaďko, tak to já se mám, taky jsem podle tvé definice "šťastná žena". Prostě jsem věděla s jakým druhem chlapa chci mít dítě a taky to tak udělala. Věděla jsem, že nikoho nikdy nepředělám a vybrala si toho, jaký vyhovuje mě.
Já si taky nikdy nemyslela, že mateřská bude procházka růžovým sadem...naopak, myslela jsem, že to bude mnohem horší....je to paráda, asi hlavně kvůli tomu chlapovi.
Vidíš, já jsem zase případ jako Soničky děti, moje máma odjela do ameriky když mi bylo sedmnáct a tak zase vím z opačné strany co to je když tě hodí do vody a plav. Můj otec byl alkoholik a tak jsem prostě musela plavat sama. Jo, zvládla jsem to, zvládnout se dá všechno, drogy mě nezabily, AIDS jsem nechytla a dneska je ze mě normální holka. Pár let to ale nic příjemného nebylo...Tím teď ani náhodou nechci psát, že odejít od dospívajících dětí je špatné...nikdy jsem to mámě nevyčítala...ale já vím, že bych to nikdy neudělala. Tohle není v žádném případě útok na Soničku, každý děláme svá rozhodnutí v životě a jsme za ně zodpovědní hlavně sami sobě, ostatní do toho nikdy nevidí jako my sami.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.