| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Muj deda (krom zedniciny a truhlariny na RD) doma varil, jezdil s tatou na vylety a v lese ho ucil stopy a stromy. Nikdy babicku nebil, nechodil do hospody a dodnes nejhorsi co si reknou je, dedousku, ty mne stves, babicko, nezlob mne, nebo pujdu na zahradu.
Muj tata (krom zedniciny a truhlariny na RD)nas vozil po hradech a zamcich, luxuje, jezdi na nakupy a dodnes mame rika zdrobnele krestnim jmenem a tak jednou za pul roku ho napadne ji koupit kytku nebo ji vytahnout na ples nebo na veceri, nebo se vypari z domu a jdou na "rande" - sami na prochazku.
Muj muz (krom sveho technickeho zamestnani) prebaluje, umi uvarit, kdyz ja nemam cas, podporuje mne v mych nepraktickych vytvarnych koniccich a na MD mi zavedl internet, abych se necitila odriznuta od civilizovaneho sveta. Ani jednoho nenapadne podrizovat toho druheho sobe, jsme tym. Doplnujeme se.

Asi ano, jake si je vybereme, takove je mame. Neni to o generacnich rozdilech. Vera a spol. vybraly spatne. Je mi jich lito.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.