| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O Downově syndromu a neumytých oknech

Můžeme se tu dohadovat, ale člověk co v té situaci nebyl, tak prostě neví. Já v ní taky nebyla - a tak nevím co bych dělala. Žijeme mimo republiku, mimo babičky, tetičky ad., byli bychom na vše opravdu sami. Racionální rozhodnutí by bylo nenakládat na naší malou rodinu další rozhodnutí. Když jsem pak ale byla těhotná, cítila jsem to úplně jinak. Rozhodla jsem se nejít na amnio (měla jsem "nárok" vzhledem kvůli věku) nechala jsem to screeningu a UTZ... ty dopadly dobře. Kdyby ne, asi bych na amnio šla - a pak fakt nevím. Osobně mám pocit, že bych fyzické postižení dítěte snášela líp než mentální postižení - ale nevím - tohle člověk nedokáže posoudit teoreticky.
Ultrazvuk považuju za velmi užitečné vyšetření. V porodnici se mnou byla maminka s dítětem se srdeční vadou - musela mít plánovaný císařský řez a dítě okamžitě musel operovat dětský kardiolog. Kdyby o této vadě nevěděli předem, dítě by po porodu zemřelo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.