| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O Downově syndromu a neumytých oknech

Sally ahoooooj,

Ja jsem si taky myslela, ze je lepsi fyzicke postizeni nez mentalni. Dokonce jsem se prvni noc po porodu "modlila" at syn neni mentalne postizeny, ze zvladnu vsechno treba s nim budu jezdit na dializu, jenom at neni mentalne postizeny. Pak byl na operacich a mel bolesti, nastesti to bylo docasne. A ja jsem rada, ze {Osud/Buh/Priroda} tuhle moji "hloupou" prosbu nevyslysel. Ono ho to neboli, dokud nezacne vnimat svoji jinakost, bohuzel uz ji vnima. Jinak souhlasim s tim, ze kazdy musi odhadnout sve sily. ja bych se na sve pripadne dalsi tehotenstvi divala jinak. Jedno dite, ktere vyzaduje vetssi peci uz mam doma, babicku jednu, bydlici tisic kilometru, taky uz jsme o neco starsi atd..
Na druhou stranu, jsem ty reci o ze te zivot s postizenym ditetem obohacuje povazovala za pekny kecy. Diky nemu je nejak vsechno intenzivnejsi, ale nevim jestli to ma co delat s jeho postizenim nebo s materstvim. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.