| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku (Pře)výchova otců v Čechách

Nemam zajem ani chut diskutovat v teto diskusi, ponevadz mam na ni vlastni nazor, ale neda mi reagovat na prispevek LILI:

Lili, takze prrr - pryc od mych deti. Jestlize neznas celou situace v mem zivote (prevazne ohledne deti a jejich zaopatreni atd.), nech je byt na pokoji a nesrovnavej mou vychovu s tim, jak jsem reagovala na story Monty. Me deti jsou velice dobre vychovane, nepotrebuji me "opecovavani" do nekonecna, chteji byt samostatni, postavit se na vlastni nohy. To, ze ja jsem 10 000 km od nich jeste nic neznamena, maji vse co k zivotu potrebuji. A to, ze mladsi syn byl v dobe meho odjezdu jeste neplnolety - a co ma byt? Mam ho snad porad tahat za rucicku, ci co? Druhy syn je jiz plnolety a ma vlastni bydleni u MYCH rodicu a to je rozdil, nikdo ho uz nepotrebuje hlidat. Kdyz neco potrebuji, existuje TELEFON. Zodpovida pouze sam za sebe. A navic, obadva synove nyni maji moznost priletet za mnou. Ja je k tomu nenutim. Ja mam svuj vlastni zivot, svou povinnost (materskou) jsem splnila a tim to pro mne konci. Je to mozna trochu sobecke, ale moje vychova byla tvrda,razna a nekompromisni s cilem pripravit deti do zivota, naucit je nebat se resit tvrde situace, postavit se jim celem, naucila jsem je postarat se o sebe, nestydet se, nebat se atd. A upozornuji, ze me deti nestradaly laskou, city atd. z me strany. Te meli az prilis moc. Dnesni decka jsou rozmazlena jen proto, ze se hlavne mamy o ne staraji porad. Me deti maji to stesti, ze ja jsem se tehle vychove zdaleka vyhla (diky postoji mych rodicu stran hlidani atd.) Proto jsem je mohla "opustit" a vedela jsem, ze si v zivote pomuzou a dokazali to. Takze bud tak laskava, nechej mou vychovu na pokoji a radeji se zamysli nad tou svou.

Neni lepsi z deti vychovat lidi, kteri se neboji prosadit svou osobnost, nez z nich vychovat rozmazlene fracky, kteri si od mladi vypestovali trend "starej se mamo o mne, od toho jsi"

Jestli jste skutecne takove husy a chcete v dospelosti svym detem skakat a lezt jim stale kolem zadku - Vase vec a Vase starost - pak nebrecte nad rozlitym mlikem.

Konec debaty. Sona

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.