| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O Downově syndromu a neumytých oknech

cizinko - ja fakt reagovala jen a jen na to, ze se Libik podivovala nad tim, ze dneska nejaky doktor dobrovolne zrazuje svou pacientku pred amniocentezou, prestoze na ni ma ta pacientka narok z duvodu veku. V dobe porodu mi bude 37, limit nad 35 tedy splnuji. Muj doktor mi nic nerozmlouval, jen mi prekvapilo, ze vlastne vubec pripustil sam od sebe, ze kdybych nechtela, tak mi na amnio nepozene /vim, ze muzu jakekoli vysetreni odmitnout, takze by mne pripadne donutit nemohl/. Clovek tady spis cte o tom, jak doktori nuti a balamuti sve pacienty, tak jsem jen prispela tim, ze se kupodivu najdou i lekari, co jednaji opacne. A co se tyka ceny - u nej si vse platim primo, takze o cene to urcite neni, to by mi spis neco vnucoval navic,ne? To ze jsem nakonec za genetiku neplatila vubec nic je spis dilem toho, ze ac ma muj bracha postizeni, ktere s genetikou nesouvisi, tak se nejakou zahadou i na toto postizeni vztahuje geneticke vysetreni plodu zdarma /NT screening a konzultace /.

A k tematu nechat si ci nenechat Downa - kazdy sveho stesti strujce. Matky, co si dobrovolne ponechaji postizene dite o jehoz postizeni vedi jiz behem tehotenstvi ani v nejmensim neobdivuji, ale pokud jejich rozhodnuti nema nejaky primy vliv na muj zivot, je mi jejich rozhodnuti jedno. Kazdy si nese odpovednost za svuj zivot a zivot sve rodiny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.