| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O Downově syndromu a neumytých oknech

Nechci se vyjadřovaqt zda potrat či ne jen chci napsat svou zkušennost s přístupem lékařů ke genetickým testům.Jsem tělesně postižena (lehce,žiju plnohodnotný život...)a v těhotenství byly prvotrimestrový testy i tripl testy v pořádku,ultrazvuk taktéž...žádný náznak nějakého postižení...přesto genetik trval na amniocentéze...když jsem řekla riziko potratu tak to bagatelizoval...přitom statisticky bylo 1-2% riziko po amniu mnohem vyšší než riziko DS...nechtěla jsem riskovat invazivní zákrok jen pro jistotu...když jsem odmítla se objednat tak mi nepříjemně sdělil že to musí napsat do zprávy mému gynekologovi...:-)připadala jsem si jak v první třídě když dostávám poznámku...no gynekolog byl stejnýho názoru jako já řekl mi že je to moje věc ale že on by se na to vyprd:-)A narodil se mi krásný zdravý chlapeček:-)Takže přístup je různý...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.