| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O Downově syndromu a neumytých oknech

Kili, ty vazne neumis cist a jsi neuveritelne nepozorny clovek. "Při kritice druhých a při Vašem nesmiřitelném odmítání ateismu" Kde jsi vycetl moji kritiku ateizmu? Jsem tady jedna z mala, ktera nepousti se do debat "co je lepsi: ateizmus ci krestanstvi, potrat ci postizene dite". Castecne proto, ze je to pitome polozena otazka, na kterou nejde inteligentne odpovedet. Pokud mi smrdi ceska politika prenatalniho screeningu, tak pouze proto, ze je provadena bez rutinniho informovani a ptani o souhlas. A ze jeji dosazene cisla PNU a NU byvaji v mediich sproste zneuzite, mezi jinymi i tebou.

Kritizuji prisne pouze ty "druhe" kteri by radi rozhodovali za mne nebo zneuzivaji meze svych pravomoci, coz do liberalne demokraticke spolecnosti nepatri, ne?

Tak ja nebudu chodit kolem horke kase, a napisu sama, proc se mi zda, ze Madlainenin "povzdech" o pribyvani lidi, dozadujicich se prav a nechtejicich plnit povinnosti mi se zdal mimo tema. Protoze v diskusi jde o ruznych, ideologicky podminenych zpusobech, jak lidi chapou, co je jejich povinnost ve vztahu k diteti, rodine a spolecnosti. A pokud se nekdo zde dozaduje prava, tak pouze prava svobodne a bez pritizi konat to, co povazuje za povinnost. Pokud vetsinova spolecnost dela si naroky predhazovat eticke normy mensine, to neni fer, a nema to oporu ani v ceskych zakonech ani v politicke kulture ke ktere ceska spolecnost by se rada radila. Pokud nekdo to vidi jinak, at se klidne ozve.

Takze, podle meho, Madelaine bud se brousi zuby na co nema pravo, nebo jeji povzdech byl digrese nebo ulet mimo tema. Prispevky Zufi. a Loriny jsou OT a formalne do diskuse nepatri. Na Rodine nejsou moderatori, ale je zvykem napomenout kecajici mimo tema, aby zalozili se formalne jine tema, nebo upresnili, cim jejich digrese maji vztah k tematu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.