| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přítulkyně

stejně tak má x přítelkyň/přítulkyň a pořád je mění....

Já zasnoubená byla, chtěl to můj (když teda do 20...) kluk, který se tak stal snoubencem... A pak jsme došli i ke svatbě.
Zásnuby jsme si užili, oba jsme nosili zásnubní prstýnky a moc se nám to líbilo. Věděli jsme od začátku, že se jednou chceme vzít a stalo se tak.
Předpokládám, že kdo chce s někým žít jen tak, nezávazně, tak se do zásnub nehrne, je to opravdu dost oficiální. Na druhou stranu, když zasnoubení krachce, tak je to spíše smutné, asi byl fakt někde problém.
Pro mě je zasnoubení opravdu další level, jak píšete, je to vyjádření, že ti dva to berou vážně a chtějí, aby je vážně bralo i okolí. Dnes, v moderní době plné moderního: my se brát nebudeme, na co svatba, to zní možná archaicky, ale nám se to tak líbí a je to pro nás i vyznání určitého závazku, který chceme pro toho druhého z lásky splnit...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.