| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vánoce na Ibuprofenu

Nádherně napsané, jako byste znala situaci u nás ...
My válčíme s bacilem od začátku prosince ... dcera začala strašně kašlat, nezabíralo nic. Při čtvrté kontrole u dětské lékařky si postěžovala, že jí někdy i hlavička bolí. Hurá na rentgen a máme jasno - úplně ucpané, neprůchodné dutiny. Takže jsme se antibiotikům nevyhnuly. Tři dny nato syn dostal horečku a nešla srazit. Znovu na dětské, na krev a zase víme víc - zánět průdušek. I syn se antibiotikům nevyhnul. Super, to budou Vánoce. Já s manželem jsme taky chytili nějakou virózu, takže to tu vypadá jak v lazaretu, chvílemi kašleme i čtyřhlasně :-) Když jsem si začala říkat - hurá, máme vyhráno, udělali se dceři na tvářičce dva pupínky. Chudák, takový ošklivý beďary na Vánoce :-( Druhý den jich bylo 160 ..., dcera měla skoro 39 horečku a já myslela, že tohle už je fakt to poslední ošklivý co nás letos potkalo. A zase špatně. Máme totiž dvě děti :-) Ano, za dalších deset dní se nám 23/12 večer osypal i syn. Chudák - jeho první Vánoce a takhle pokažené. Tedy nejdřív měl jen pět pupínků. Bomba - čím menší dítě, tím lepší průběh. Dle dětské lékařky se neštovice vylévají během čtyř dnů. Tak jsem čtvrtý den večer jásala, jak jsme to se synem krásně zvládli. Ne, nezvládli - pátý den ráno se probudil jako jedna velká ošklivá neštovice. Dceři jsem je ťopkovala, u syna jsem to vzdala. Prostě jsem ho polila pudrem a rozetřela. Má jich snad 500 a naprosto všude. Šestý den dostal horečku 39 a vydržela dva dny. Padam únavou a doufam, že v letošním roce už to bylo fakt všechno :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.