| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Anketa: Jak dítě přinutit k pohybu?

Kačko,

V lyžařských střediscích je spousta škol i půjčoven vybavení, je to velmi snadné, ale taky finančně náročné. U nás je to tak, že já lyžuju, manžel ne.
První dítě jsme postavili na lyže loni, byly mu tři. Začali jsme individuální výukou, když uměl zatáčet, začala jsem s ním jezdit i sama. Během zimních a jarních prázdnin se loni naučil zatáčet na obě strany a jezdit samostatně na pomalejší pomě. Na konec sezóny jsem mu loni dala zážitek - výpravu na Lysou horu v Rokytnici. Letos jsme dali opět první den individuál, další den skupinu, dva dny s mámou (druhý den odpoledne se pak přifařil k nějaké skupině školních dětí a jel s nimi závod slalom nějakých 400 m – nejel extra rychle, ale nespadnul a projel všechny branky!). Pak jsem zjistila, že se mnou jezdí šusem, tak jsem zase najala na dvě hodinky instruktora, aby se trochu srovnal a nakonec zas jezdil se mnou. Letos opustil pluh, jezdí rychleji a přesunul se na normální vlek. Příští rok budou dceři tři roky a plánuju, že by taky začala. Ze začátku bychom najali zase instruktora individuál, manžel by se motal někde kolem s termoskou, a já bych jezdila s klukem na sjezdovce.
Finanční únosnost… hm…achjo ~:(
Příklad: Individuální učitel 1 hodina 440, dvouhodina po slevě 745,-. Půlden ve skupině 250,- celý den ve skupině (2 x 2 hodiny) nějakých 450,-.
Vybavení pro dítě – půjčovné od 200,-/den. Ale při delší době zase sleva.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.