| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Anketa: Jak dítě přinutit k pohybu?

Synovi jsou přesně čtyři a taky jsem přemýšlela, jak na to. Pro začátek jsem ho tahala na lyžičkách po rovině, aby si zvykl. Naučil se stát rovně, nelehat si ani nepadat dopředu. Druhý den jsme vyrazili na mírnou sjezdovku. Vlek vyjel společně se mnou, dolů jel na dvou lanech za opasek, já za ním v pluhu. Jen stojí, já ho brzdím a trochu řídím, oba nás to moc baví. Až se trochu zlepší, asi ho zkusím dát do školičky, aby mu vysvětlili zatáčení apod. Z více míst mi doporučili yellowpoint. Na tvém místě bych asi koupila lyžičky pro nejmenší, připínací na obyčejné boty, trošku se starším pochodit, poblbnout, a uvidíš, jak vás to bude bavit. více tady: http://www.inmagazin.cz/clanek/560_ucime-lyzovat-nejmensi-deti-snadno-rychle-levne-a-efektivne--.aspx

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.