| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mam tentyz problem,moje dcera babicku jednoznacne pozitivne vnima, tesi se na ni, uci se od ni s nadsenim.Babicka take prijizdi tak nejdriv po sesti tydnech a efekt je naprosto stejny,po dvou dnech katastrofa, nenavistne vyroky, odmlouvani,vzdor. Babicku to mrzi, me take, uziji i dobre slovo i pokaram, ale nic nepomaha, scenar se opakuje. Mrzi mne,ze neprispeji radou, ale sama ji hledam.Dosud jsem hledala chybu jen v babicce, taky se male asi prilis intenzivne venuje a stane se "kdykoli a pro vsechno dostupna",to dite neciti, ze ona za dve dny zase na dlouho odjede.Asi je to urcita profanace, a asi by neskodilo trochu vic "normalniho rezimu" a bezne ignorace pro babicciny vlastni potreby (jidlo,cetba,TV,atd.).Ta nase decka asi vyciti, kde si to hnusny chovani mohou dovolit...U nas to takto je od doby, co mala "zacala rozum brat", nezlepsilo se to.Doufam, ze kolem tech ctyr uz to snad i mala zacne chapat, dosud jsou to ale jen ty prave "uprimne" reakce...Vsichni se v tech chvilich stydime, mrzi nas to, ale napravu jsme nenasli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.